• تلفن: 09194761644
  • ایمیل: dariushsaeed@gmail.com

جعبه همبرگر

اهمیت جعبه همبرگر

همانطور که همه صاحبان رستورانها اطلاع دارند ، طعم برگر به تنهایی برای جذب رضایت مشتری کافی نیست! بررسی های مدیران بازاریابی در رستورانهای بزرگ و کوچک ، اثبات میکند که بسته بندی برگر ، از جمله جعبه همبرگر و یا باکس برگر بطور عجیبی روی نظر مشتری تاثیر گذار است به نحوی که یک آزمایش روانشناسی نشان میدهد یک برگر یکسان برای یک نفر مشخص در دو جعبه برگر متفاوت ، طعمی متفاوت را برای وی میسازد . لذا اهمیت به تهیه جعبه برگرو انتخاب تامین کننده حرفه ای جعبه همبرگر میتواند راهگشای رضایت مشتری شما باشد.

جعبه همبرگر کرافت
جعبه همبرگر
جعبه همبرگر شیک
جعبه همبرگر قیمت
جعبه همبرگری

جذابترین نوع جعبه همبرگر

در این بین جذاب ترین مدل جعبه همبرگر که اخیرا طرفداران بسیاری یافته، جعبه های مدل سفره ای است. این جعبه ها به دو شکل دوتکه و یکسره در صنایع بسته بندی ایران تولید می شود.

در مدل دو تکه به محض باز شدن درب جعبه روی یک سطح مقوایی سفره مانند قرار می گیرد و صرف غذا به ساده ترین شکل ممکن صورت می پذیرد.

به طور کل مدل سفره ای را می توان یک بازی دوسر برد دانست! زیرا هم زمان کمتری را برای آماده سازی به خود اختصاص می دهد و هم مشتری با خیال آسوده تری غذا میل می کند.

جعبه همبرگر اصفهان

حداقل تعداد سفارش این نوع جعبه 1000 عدد میباشد.

جعبه همبرگر صدفی
جعبه همبرگر تبلیغاتی

شاید نام مدل های مختلفی از جعبه همبرگر با اسم های متفاوت و در طرح های متنوع به گوشتان خورده باشد. شاید نکته ای که در انتخاب جعبه برگر باید بدانید این است که انتظار شما از آن چیست.کدام معیار در بسته بندی غذا برایتان اهمیت دارد. به عنوان مثال:

آیا به دنبال این هستید تا غذا را در کوتاه ترین زمان ممکن به دست مشتری برسانید؟

آیا تمایل دارید مصرف غذا برای مشتریان راحت تر باشد؟

آیا هواگیری مناسب و حفظ کیفیت اولیه غذا برایتان مهم است؟

تمامی این موارد جزئیاتی است که قبل از انتخاب بسته بندی باید به همراه تیم تبلیغاتی و پرسنل اجرایی خود روی آنها به نتیجه برسید.

در سالهای اخیر تعداد زیادی از رستوران ها به استفاده از جعبه مدل صدفی یا اصطلاحا مک دونالدی تمایل نشان داده اند. براساس آخرین آمار این جعبه ها کماکان به عنوان پر مصرف ترین نوع جعبه مورد استفاده برای همبرگر میباشد.

در کشور ما نیز اخیراً شمار زیادی از فست فود های ایرانی که به تولید برگر می پردازند.نیز این مدل جعبه را با درصد رضایت بالایی مورد استفاده قرارداده اند.

طراحی جعبه همبرگر
خرید جعبه همبرگر

برگر مورد استفاده برای این غذا عموما از جنس مقوا ایندربرد بهداشتی هستند. مقوای جعبه های این چنینی به دلیل قرار گرفتن در مجاورت غذا باید از استاندارد ترین متریال های موجود در بازار باشد.خوشبختانه مقوا ایندربرد این قابلیت را دارد و مورد تایید وزارت بهداشت است. در سفارش جعبه برگر باید مدل های آن را نیز در نظر داشته باشید.قبل از هر چیز نحوه سرو غذا خصوصا برای همبرگر را نباید فراموش کرد. برخی از رستوران ها برای مصرف هرچه راحت تر این غذا آن را به دو قسمت تقسیم می کنند.روی سینی یا درون جعبه قرار می دهند. این کار خصوصا اگر همبرگر شما دوبل یا در ابعاد بزرگ باشد لذت مصرف را برای مشتریان چند برابر خواهد کرد.

جعبه برگر شیک
جعبه همبرگر ۱
جعبه برگر
جعبه همبرگر آماده

جعبه همبرگر در قفلی

یکی دیگر از محصولات مورد استفاده برای برگر جعبه همبرگر درب از بالا می باشد.که با نام درب قفلی نیز شناخته می شود. این جعبه به صورت یک تکه است و درب آن پس از بسته شدن به نحوی از دو طرف چفت می شود. گرچه بهترین شکل مقوا برای این محصولات مقوا ایندربرد است.اما  نوع مقوا بنا به در خواست شما می تواند دوبلکس بهداشتی، پشت طوسی، پشت سفید و… باشد. این نوع جعبه آماده به حساب می آید و بدون نیاز به چسب زدن به راحتی قابل استفاده است.

گروه تولیدی دیجی جعبه برای فراهم نمودن آرامش خاطر مشتریان خود در این بازار آشفته مقوا ، کاغذ و کارتن وهمچنین ایجاد بستری مناسب برای همکاری مداوم و صمیمانه تمام سعی خود را می نماید .گروه تولیدی دیجی جعبه ، تولید کننده انواع کارتن ، جعبه دایکات ، جعبه لمینتی ، جعبه مقوایی، جعبه گرد، جعبه فلزی، جعبه چوبی و چاپ فلکسی و افست با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب در خدمت شماست.

صفحه تماس با ما

اشتراک گذاری: