• تلفن: 09194761644
  • ایمیل: dariushsaeed@gmail.com

جعبه کلوچه

3

جعبه کلوچه و بیسکوئیت

بسیاری از افراد مصرف کلوچه و بیسکوئیت بالایی دارند و این محصول را در بسته بندی بزرگ خریداری می کنند. این جعبه ها باید طراحی و دیزاین خاص داشته باشند تا توجه مشتری را جلب کنند.

4

استند کوکی

برای فروش بهتر بهتر است جعبه های بزرگ به صورت استند طراحی شوند و بسته های کوچک را به صورت مناسب نشان دهند.

1

جعبه کلوچه

کلوچه های بسیار متنوع و با کیفیتی در ایران تولید می شوند و برای کسب سهم مناسب از بازار باید بسته بندی خاص داشت و متفاوت از رقبا بود.

2

جعبه بیسکوئیت کادویی

بیسکویت هم مانند شکلات می تواند به عنوان هدیه برای افراد استفاده شود و با توجه به اینکه برند های ایرانی تلاش زیادی در این زمینه نکرده اند این حوزه برای ورود بسیار بکر است.

کارتن باعث تسهیل در حمل و نقل شده و نقش مهمی در حفظ کیفیت و کمیت محصول یا کالا ایفا می کند. بنا بر آمارهای مختلف بسته بندی شکیل و مناسب تا 75 درصد در انتخاب محصول توسط مشتری تاثیر گذار است. با توجه به وزن کم و بازیافت پذیری کارتن، مقرون به صرفه ترین انتخاب جهت بسته بندی و حمل و نقل کالا می باشد. علاوه بر این، بسته بندی مناسب باعث کاهش هزینه های نگهداری و حمل و نقل می شود.کیفیت بسته بندی همچنین نشان گر اهمیت محصول و محتویات درون بسته می باشد.

نمونه کار جعبه کیک وکلوچه

گروه تولیدی دیجی جعبه برای فراهم نمودن آرامش خاطر مشتریان خود در این بازار آشفته مقوا ، کاغذ و کارتن وهمچنین ایجاد بستری مناسب برای همکاری مداوم و صمیمانه تمام سعی خود را می نماید .گروه تولیدی دیجی جعبه ، تولید کننده انواع کارتن ، جعبه دایکات ، جعبه لمینتی ، جعبه مقوایی، جعبه گرد، جعبه فلزی، جعبه چوبی و چاپ فلکسی و افست با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب در خدمت شماست

صفحه تماس با ما

اشتراک گذاری: